Hypoxi_b rechts kurz_008175_madal.jpg

HYPOXI AJALUGU

Norbert Egger.jpg

HYPOXI ajalugu sai alguse Dr. Norbert Egger’i revolutsioonilisest ideest

Sporditeadlane Dr. Norbert Egger pani oma HYPOXI-Meetodi leiutamisega aluse täiesti uuele keha vormimise meetodile. Peale Salzburgi Ülikooli lõpetamist täiendas ta oma teadmisi ulatuslike taastusravi ja tervisealaste täiendkoolitustega. 1983. aastal asutas ta Salzburgis Austria esimese fitnessi ja trevisestuudio ainult naistele. Aastate jooksul pani ta tähele, et enamus naisi ei suuda keha probleemsete aladega toime tulla, ei intensiivse treeningu- ega ka igasuguste dieedimuutustega. Sporditeadlasena teadis ta, et rasv põleb eelkõige nendes keha piirkondades, kus koed on verega hästi varustatud ja ennekõike, rasv põleb siis, kui keha on liikumises.

Ta oli oma stuudios juba kasutanud suunatud vereringet parandavaid meetodeid nagu vaakum massaaž ja lümfidrenaaž, et vähendada veepeetust ja pingutada nahka. Nende teadmiste põhjal keskendus ta treeningseadmete arendamisele, mis ühendaks endas vereringet parandavad meetodid ja liikumise. Ta kasutas esimest HYPOXI prototüüpi 1997. aastal, mille tulemused olid täiesti üllatavad isegi talle endale! Esimest korda ajaloos oli kasutusel vaakumtehnologia ja treening üheaegselt: see oli HYPOXI-Meetodi algus, mis andis täiesti uue tõuke keha vormimise tööstusharule!

Väikese, kuid motiveeritud meeskonnaga arendas ta esimesena rõhukindla seadme, mis ümbritses tihedalt keha, kuid jättis piisavalt ruumi liikumiseks ja reaalseks treeninguks. HYPOXI-Treeningseade oli  kasutamiseks valmis, see tunnistati INNOVATSIOONIKS rahvusvahelistel ilu ja fitnessi messidel. Munakujuline rõhukamber, kus probleemsed kehaosad pandi rattatreeningu ajal „surve alla“, lummas kogu tööstusharu.

1998. aastal asutas Dr. Egger Hypoxi Produktions- und Vertriebs GmbH, olles esimene ettevõte fitness tööstusharus, mis keskendus keha suunatud vormimisele. Edasine järjepidev HYPOXI-Meetodi areng, mis on täna ainulaadne kogu maailmas, tõi Dr. Norbert Egger’ile rahvusvahelise läbimurde. Täna on HYPOXI aktiivne enam kui 50’s riigis üle maailma. Sajad tuhanded inimesed on saanud tänu Egger’i ideele abi. Ta juhtis ettevõtet kuni 2006. aastani. Tema sõber Bernd Eckerstorfer, ülikoolikaaslane ja kaasarendaja mitmete aastate jooksul, juhib täna ettevõtet selle asutaja vaimus, koostöös rahvusvahelise meeskonnaga, mis koosneb pädevatest ja kirglikest töötajatest.

HYPOXI on Austria eraettevõte, mille peakorter asub Salzburgis.

 

Konsultatsioon.jpg Telli nüüd.jpg