Lead_b_08_madal.jpg

HYPOXI & TAASTUMINE

HYPOXI seadmetel on tõhus füüsilisest koormusest taastav toime. HYPOXI-Treening taastab lihaseid kerge kardiotreeningu ja vahelduva rõhu toimel. Selline kombinatsioon parandab vereringet, eemaldab lihastesse tekkinud piimhapet, suurendab lümfisüsteemi toimet ning tasakaalustab sümpaatilist ja parasümpaatilist närvisüsteemi. Selle tulemusena on taastumine efektiivsem, kui tradistsiooniliste vahenditega. Tänu paremale ja kiiremale taastumisele saab treeningmahtu suurendada ja soorituse tulemuslikkust parandada.

HYPOXI on kasutusel paljudel maailmatasemel sportlastel, Gerald Bauer on üks paljudest. Bauer sai 2013. aastal uustulnukana kümnenda koha maailma ühel kõige karmimal ekstreemspordivõistlusel, milleks on “Race Across America” jalgrattavõistlus (Hawaii Ironman on alles 14 kohal selles ekstreemspordi kategoorias).

HYPOXI-Treening on ideaalne taastumisvahend ka tavalistele harrastussportlastele, kes harjutavad pikema jooksu ja/või rattavõistluse tarbeks.

Kõigele lisaks on HYPOXI’l operatsioonijärgset taastumist kiirendav toime, näiteks peale põlveopetartsiooni. HYPOXI taastava treeninguga võib alustada siis, kui raviarst on andnud loa kõndimiseks või kergeks rattasõiduks, mis üldjuhul on 1-2 nädalat peale lõikust. HYPOXI-Treening parandab opereeritud piirkonna vereringet ning stimuleerides lümfisüsteemi eemaldab jääkaineid ja kehavedelikke.

Küsige oma raviarstilt, millal on õige aeg taastava treeninguga alustada!

 

Konsultatsioon.jpg Telli nüüd.jpg