Lead_b_10_madal.jpg

HYPOXI & TSELLULIIT

Keha temperatuuri tsoonid.jpgGeneetiline eelsoodumus ja individuaalne kaalu areng mõjutavad oluliselt tselluliidi esinemise võimalusi reitel, tuharatel ja kõhul. Tselluliidi esinemine on suuresti seotud naiseliku kehakujuga.

Keha temperatuur tselluliidiga naisterahval pärast 30’ne minutilist tavalist treeningut: Ülakeha on soojem võrreldes alakehaga, mis on tingitud ülakeha paremast vereringest. Intensiivsem vereringe võimaldab ülakehal ladestunud rasvhappeid kiiremini põletada - rasv väheneb enamasti rindade arvelt! Tulemuseks on saledam ülakeha, paraku rasv ja tselluliit alakehal püsivad endiselt!

Mis on tselluliit?

Tselluliit on üleliigne rasvakogum, mis on mõjutatud vereringest ja hormonaalsest olukorrast ning paikneb peamiselt keha alaosas. Nahaaluste kudede ainevahetus muutub aeglaseks ja koevedelike kogunemine suureneb. Rasvkoe pärsitud vereringe takistab tõhusat rasvaainevahetust. Seega on tselluliidi vähendamine tavaliste meetoditega praktiliselt võimatu.

Tavalised tselluliidi vähendamise meetodid:

• Passiivsed, kosmeetilised teraapiad, näiteks LPG
• Kehaline treening
• Dieet

Naha vananemine

Nahk on inimkeha kõige suurem organ (kuni 15% kehakaalust), mis katab kogu keha pinda ja kannab seega kaitsvat rolli väliste faktorite eest (nt. toksiinid, bakterid, UV-valgus, vigastused) ning reguleerib keha temperatuuri.

Naha elastsus ja niiskusetase on suuresti hormonaalsete muutuste mõju all. See selgitab, miks naha olukord vananedes nähtavalt halveneb. Peale selle, ebatervislik eluviis, kõrgendatud stress, korduvad kaalu tõusud ja langused ning rasedus – kõigel on negatiivne mõju nahale.

Naha tervise seisukohast on vereringel oluline roll, sest varustab nahakudet toitainete ja hapnikuga. Kuid ainult sellest ei piisa, et nahk oleks piisavalt elastne, toonuses ja trimmis. Sageli me unustame, et ka nahk, meie keha suurim organ, vajab “treenimist”!

HYPOXI lahendus

 Kui nahk on näiteks sünnitusjärgse kaalulanguse tõttu oma elastsuse ja toonuse kaotanud, saate tõhusalt oma nahka “treenida”, kasutades HYPOXI Dermology Comfort seadet. HD-Rõhukostüüm rakendab dünaamiliselt vahelduvat rõhku, kasutades kostüümi integreeritud 400 rõhukambrit. Mõnusalt lõõgastav 20 minutiline naha treening on suunatud keha keskosale, puusadele, tuharatele ja reite ülaosale.

HYPOXI-DERMOLOGY MÕJU

• toonuses nahk ja elastne sidekude
• eemaldab koevedelikke ja toksiine
• parandab naha- ja sidekoe ainevahetust
• rasvapõletust EI toimu, sest tegu on passiivse treeninguga
• "aktiveerib" nahaaluse rasvkoe, mis on ettevalmistus rasvapõletustreeninguks

 HDC Treening on ideaalne enne HYPOXI rasvapõletustreeningut (S120, L250 või Vacunaut). Treeningute sünergia tagab paremad tulemused.

Kombineeritud treening on ideaalne, kui eesmärk on vähendada tselluliiti!

 

Konsultatsioon.jpg Telli nüüd.jpg