Lead_b_10_madal.jpg 

MIS ON HYPOXI

HYPOXI on kõige suunatum kauni keha meetod maailmas!

Meetod on arendatud 90’te lõpus Dr. Norbert Egger’i poolt Salzburgis, täna on meetod edukalt kasutusel enam kui 50 riigis üle maailma ja nüüd ka Eestis! HYPOXI-Meetod mõjub unikaalsel viisil nii naiseliku, kui ka meheliku kehakuju probleemide puhul, milleks on kangekaelselt ladestunud rasv kõhul, puusadel, tuharatel ja reitel ning tselluliit ja lõtvunud sidekude.

HYPOXI-Meetod kasutab loomulikke rasvaainevahetuse põhimõtteid, vähendades ladestunud rasvasid süsteemselt ja suunatult, mil paraneb ka naha üldine toonus ja jume. HYPOXI-Meetodil on mõju, mida traditsioonilise kaalulangusega (treening ja dieet) ei ole võimalik saavutada.

Kaasaegsed treeningsedamed, terviklik lähenemine ja HYPOXI-Treenerite personaalne järelvalve tagavad tõhusa ning pikaajalise toime.

Kuidas meetod töötab?

Kõige tähtsam aspekt keharasva edukal vähendamisel on optimaalne vereringe probleemsetes kehaosades. See on koht, kus HYPOXI-Meetod on ainulaadne. Probleemsed kehaosad pannakse suunatult surve alla, esmalt alarõhuga (põhineb kuputeraapial) ning seejärel ülerõhuga (tuntud kui kompressiooniteraapia). Samaaegselt stimuleerib ainevahetust mõõdukas kineetiline treening. Sellisel moel üleliigne rasv aktiveeritakse ja transporditakse läbi vereringe lihastesse põletamiseks. Ja mitte ainult see: HYPOXI parandab  ebameeldivat tselluliidi välimust ning tugevdab naha- ja sidekude. Tulemus: trimmis nahk ja palju ilusam jume.

Kas midagi võib minna valesti, kasutades HYPOXI-Meetodit?

Kõikides autoriseeritud HYPOXI-Stuudiotes olete kvalifitseeritud treenerite järelvalve all. HYPOXI-Meetod pannakse kokku Teie individuaalsetest vajadustest lähtuvalt, treenerid jälgivad pidevalt treeningu kulgu ja tulemuslikkust. Lisaks aitab treener koostada tasakaalustatud toitumiskava.

Kas ma pean ka sporti tegema?

Lisatreening HYPOXI treeningpäevadel avaldab tulemustele pigem negatiivset mõju, seega ei ole soovitatav. Päevadel, mil HYPOXI-Treeningut ei toimu, olete teretulnud harrastama misiganes sporti. Kehaline liikumine on oluline osa tervislikust ja tasakaalustatud elustiilist, seega igati tervitatav.

 

Konsultatsioon.jpg Telli nüüd.jpg