Lead_b_09_madal.jpg

HYPOXI MÕJU

Milline on HYPOXI-Treeningu kasu?

HYPOXI-Meetodi abil saavutate oma tulemused kiiresti ning naudite seda edu pikaajaliselt. Te treenite suunatult neid keha piirkondi, mida tahate muuta. Treening on kohandatud Teie personaalsete vajaduste põhjal ning tulemused on tagatud kvalifitseeritud HYPOXI-Treenerite poolt, autoriseeritud stuudios. HYPOXI-Treening on jõukohane kõigile, ei põhjusta mingit füüsilist valu kehale ega riski tervisele.

Kui kaua läheb aega, enne kui saab näha tulemusi?

Märgatavaid tulemusi on näha juba peale mõnda treeningut. Tegelik HYPOXI-Meetodi treeningtsükli kestus sõltub Teie eesmärkidest ja kehaehitusest. Tavaliselt võtab isiklike eesmärkide saavutamine aega üks kuni kolm kuud.

Kui kaua kestab üks HYPOXI-Treening?

See on täpselt see, mis teeb HYPOXI-Meetodi eriliseks: isegi lühikesed treeningsessioonid võivad anda positiivseid tulemusi. Rasvapõletustreening kestab 30 minutit, kombineerituna koos HDC nahka trimmiva treeninguga kokku 50 minutit. Isegi lõunapausi jooksul saab HYPOXI-Treeningu tehtud. Veelkord: HYPOXI-Treener teeb Teile kohandatud treeningplaani, koos broneeritud treeningaegadega.

Kuidas HYPOXI mõjub minu kehale?

• HYPOXI-Meetod on skalpellivaba, loomulik alternatiiv rasvaimule
• Nelja nädala jooksul väheneb probleemsete kehaosade ümbermõõt kuni kolm korda rohkem kui tavalise treeninguga
• Parandab vereringet
• Kiirendab ainevahetust
• Eemaldab naha- ja sidekoest toksilisi aineid
• Unistuste figuur, toonuses ja trimmis nahk, mille tagab teaduslikult tõestatud, tervisele ohutu treening.

 

Konsultatsioon.jpg Telli nüüd.jpg