Lead_b_09_madal.jpg

HYPOXI MÕJU

Milline on HYPOXI-Treeningu mõju?

Lihtsustatult: HYPOXI-Treening stimuleerib vereringet, mis on üldise vitaalsuse seisukohast kasulik. Ainevahetus tervikuna paraneb, sõna otseses mõttes iga keha rakuke saab toitainete ja hapnikurikast verd, mis paneb keha loomulikul moel tööle. Vahelduv vaakum ja kompressioon mõjutab positiivselt ka lümfisüsteemi, mille ülesandeks on muuhulgas ainevahetuse jääkainete kehast väljutamine.  HYPOXI-Treening ei eelda eelnevat sportlikku kogemust, ei põhjusta füüsilist valu ega riski tervisele.

Kui kaua läheb aega, enne kui saab näha tulemusi?

Tavaliselt on muutusi näha juba paari-kolme treeninguga. Regulaarseid keha mõõdistusi teeb HYPOXI-Treener iga 2 nädala tagant, siis on reaalsed tulemused näha, mis dokumenteeritakse. Soovituslik HYPOXI treeningtsükli kestus sõltub Teie eesmärkidest ja hetke kehalisest seisundist, mis selgub esmase nõustamise ja proovitreeningu käigus.

Kui kaua kestab üks HYPOXI-Treening?

Märksõna on ajaefektiivsus! HDC nahatreening kestab kõigest 20 min., rasvapõletustreening 30 min. ja nende kahe kombineeritud treeningu saab tehtud 50 minutiga. Oluline on märkida, et meie klientidele meeldib paindlik treeningplaan, mille kohandame individuaalsetest vajadustest lähtuvalt.

Kuidas HYPOXI mõjub minu kehale?

• HYPOXI-Meetod on teaduslikult tõestatud, tervisele ohutu, skalpellivaba alternatiiv rasvaimule
• Probleemsete kehaosade ümbermõõdud vähenevad kuni kolm korda rohkem kui tavalise treeninguga
• Stimuleerib üldist vereringet
• Kiirendab ainevahetust
• Paraneb ainevahetuse jääkainete kehast väljutamine
• Vitaalsem ja paremas toonuses nahk ja sidekude

 

Konsultatsioon.jpg Telli nüüd.jpg