Lead_b_09_madal.jpg

HYPOXI NAISTELENaistele.jpg

 Vereringe soodustab rasvapõletust

Rasv "põleb" sealt, kus on intensiivsem vereringe! See fakt selgitab, miks on teatud keha piirkondades nahaalustest rasvakogumitest pea võimatu lahti saada, vaatamata rangele dieedile ja küllaldasele treeningule.

Kehakuju Geneetiline Eelsoodumus

Päritud geneetiline eelsoodumus määrab, millises kehaosas üleliigne energia rasvakogumina ladestub.

Mehelik kehatüüp (õun): Euroopas on 25% naistest meheliku kehakujuga.

Võimalikud probleemsed piirkonnad on vöö, kõht, puusad.

Meheliku kehatüübi spetsiifiline probleem on seotud kiire ümbermõõtude kasvuga keha keskosas, mida mõjutab iga väiksemgi kaalukasv.

Kiire ümbermõõtude kasv on tingitud asjaolust, et ala kuhu rasv ladestub on suhteliselt väike.

Figuur1.jpgKõhule ja vööpiirkonda kogunenud rasv on tervisele ohtlik, sest rasv ladestub ka kõhuõõnde ja siseorganite ümber. Nn. vistseraalne rasv võib põjustada kõhuõõne põletikke, suurendab südame- ja veresoonkonna ning diabeet tüüp 2 haigestumise riski.

 HYPOXI lahendus

HYPOXI Vacunaut  ja Vacunaut-Rõhukostüümi dünaamiline, vahelduva rõhuga süsteem suurendab verevarustust keha keskosas, mis aktiveerib nahaaluse rasva ainevahetuse.

Kontrollitud koormusega jooksulindil kõndides või sõrkides, kasutavad lihased rasvarakkudest vabanenud energiat.

Vacunaut-Treening kestab vaid 30 minutit ja selle lühikese aja jooksul põleb kõhu ja puusade piirkonnas keskmiselt  kolm korda rohkem rasva , kui tavalise treeninguga.

Figuur2.jpgNaiselik kehatüüp (pirn): Euroopas kuulub sellesse geneetilise eelsoodumusega rühma 75% naistest - “pirnikujuline”.

 Võimalikud probleemsed piirkonnad on alakõht, puusad, tuharad, reied ja sääred. 

Naiseliku kehatüübi spetsiifiline probleem seisneb alakeha probleemsete piirkondade naha ja rasvkudede viletsas vereringes ning aeglases ainevahetuses.

Paljude jaoks, kellel on naiselik rasvajaotus, on peaaegu võimatu saavutada kaalulanguse rahuldavaid tulemusi tavaliste meetoditega (dieet ja tavaline treening). Peaaegu 85% naistest ütlevad, et kõige raskem on kaalu vähendada alakõhu, puusade ja reite piirkonnast.

Figuur 3.jpg HYPOXI lahendus

 HYPOXI S120 ja L250  treeningseadmed koosnevad rõhukambrist, millesse on integreeritud jalgratas - rasvapõletus on suunatud alakehale, vööst allapoole. Individuaalne seadmete rõhutaseme seadistus parandab ka üldist ainevahetust.

HYPOXI S120 mõõdukas jalgratta treening toimub istuvas asendis, mis võimaldab rakendada veidi suuremat treeningkoormust, kui HYPOXI L250’ga. Treening kestab kõigest 30 minutit!

 HYPOXI L250 eripära on keha horisontaalne asend, mis sobib füüsiliselt nõrgematele naistele.

Alakeha vereringe aktiveeritakse vahelduva vaakumi ja kompressiooniga, mille tulemuseks on intensiivne rasva ainevahetus.

Lamav keha asend tagab gravitatsioonist tekkiva lisaväärtuse – kehavedelikud liiguval loomulikul moel kehasse tagasi: parem lümfidrenaaž.

Treening kestab vaid 30 minutit – võta aeg maha ja lõõgastu!

S120 ja L250 HYPOXI-Treeningu käigus väheneb tselluliit ning rasv põleb suunatult alakeha piirkondades. 

 HYPOXI-Treeninguga saate nautida nähtavaid ja mõõdetavaid tulemusi juba mõne nädalaga. Individuaalse treeningtsükli kestus sõltub Teie soovitud eesmärkidest ja kehalisest seisukorrast, mis selgub personaalse nõustamise käigus.

Keha temperatuuri tsoonid.jpgTselluliit

Geneetiline eelsoodumus ja individuaalne kaalu areng mõjutavad oluliselt tselluliidi esinemise võimalusi reitel, tuharatel ja kõhul. Tselluliidi esinemine on suuresti seotud naiseliku kehatüübiga.

Keha temperatuur tselluliidiga naisterahval pärast 30’ne minutilist tavalist treeningut: Ülakeha on soojem võrreldes alakehaga, mis on tingitud ülakeha paremast vereringest. Intensiivsem vereringe võimaldab ülakehal ladestunud rasvhappeid kiiremini põletada - rasv väheneb enamasti rindade arvelt! Tulemuseks on saledam ülakeha, paraku rasv ja tselluliit alakehal püsivad endiselt!

Mis on tselluliit?

Tselluliit on üleliigne rasvakogum, mis on mõjutatud vereringest ja hormonaalsest olukorrast ning paikneb peamiselt keha alaosas. Nahaaluste kudede ainevahetus muutub aeglaseks ja koevedelike kogunemine suureneb. Rasvkoe pärsitud vereringe taksitab tõhusat rasvaainevahetust. Seega on tselluliidi vähendamine tavaliste meetoditega praktiliselt võimatu.

Tavalised tselluliidi vähendamise meetodid:

• Passiivsed, kosmeetilised teraapiad, näiteks LPG massaaž
• Kehaline treening
• Dieet

  Naha vananemine

Nahk on inimkeha kõige suurem organ (kuni 15% kehakaalust), mis katab kogu keha pinda ja kannab seega kaitsvat rolli väliste faktorite eest (nt. toksiinid, bakterid, UV-valgus, vigastused) ning reguleerib keha temperatuuri.

Naha elastsus ja niiskusetase on suuresti hormonaalsete muutuste mõju all. See selgiatb, miks naha olukord vananedes nähtavalt halveneb. Peale selle, ebatervislik eluviis, kõrgendatud stress, korduvad kaalukõikumised ning rasedusest tekkivad nahadeformatsioonid – kõigel on oma mõju.

Naha tervise seisukohast on vereringel oluline roll, sest varustab nahakudet toitainete ja hapnikuga. Kuid ainult sellest ei piisa, et nahk oleks piisavalt elastne ja toonuses. Sageli me unustame, et ka nahk, meie keha suurim organ vajab “treenimist”!

HYPOXI lahendus

Kui nahk on näiteks sünnitusjärgse kaalulanguse tõttu oma elastsuse ja toonuse kaotanud, saate tõhusalt oma nahka “treenida”, kasutades HYPOXI Dermology Comfort seadet. HD-Rõhukostüüm rakendab dünaamiliselt vahelduvat rõhku, kasutades kostüümi integreeritud 400 rõhukambrit. Mõnusalt lõõgastav 20 minutiline naha treening on suunatud keha keskosale, puusadele, tuharatele ja reite ülaosale.

HYPOXI-DERMOLOGY MÕJU

• toonuses nahk ja elastne sidekude
• eemaldab koevedelikke ja toksiine
• parandab naha- ja sidekoe ainevahetust
• rasvapõletust EI toimu, sest tegu on passiivse treeninguga
• "aktiveerib" nahaaluse rasvkoe, mis on ettevalmistus rasvapõletustreeninguks

 HDC Treening on ideaalne enne HYPOXI rasvapõletustreeningut (S120, L250 või Vacunaut). Treeningute sünergia tagab paremad tulemused.

Kombineeritud treening on ideaalne, kui eesmärk on vähendada tselluliiti!

 

Konsultatsioon.jpg Telli nüüd.jpg