Lead_b_06_madal.jpg 

HYPOXI & TERVIS

Kas HYPOXI-Meetod on tervislik?

Sellele küsimusele saab vastata väga selgelt, jah on! HYPOXI-Meetod on ajahammasrataste poolt testitud ning treeningmeetodit on järjepidevalt edasi arendatud. HYPOXI-Treening eemaldab üleliigse rasva, mis koormab keha. Mõõdukas treening stimuleerib ainevahetust; sidekude saab tugevdatud ja pingutatud. Tulemus? Täielik füüsiline heaolu!

Kas HYPOXI-Meetodit võib kasutada, kui on veenilaiendid?

HYPOXI-Treening on veenilaiendite puhul ohutu, pigem kasulik, sest vereringet stimuleerides leevendab see kogu venoosset süsteemi. 

Kas ma pean dieeti pidama, et tulemusteni jõuda?

HYPOXI-Meetod ei eelda radikaalseid dieete, vastupidiselt - süüa tuleb võimalikult värskest toorainest, mitmekesist ja toitaineterikast toitu. Põhjalikud, samas lihtsad toitumisalased soovitused on üks lisaväärtus, mida HYPOXI-Treener jagab. HYPOXI Ainevahetuse Analüüs annab väga täpse ülevaate iga inimese ainevahetuse eripärast, testi tulemuste põhjal on lihtne vajalikke otsuseid teha! 

Kes ei tohiks HYPOXI-Meetodit kasutada?

Lihtne rusikareegel: kui ei ole mingeid füüsilisi või meditsiinilisi takistusi, et mõõduka koormusega jooksulindil või rattaergomeetril treenida, siis võib HYPOXI-Meetodi kasulikkust nautida!

HYPOXI-Treening ei ole lubatud:

raseduse ajal
palaviku, infektsiooni või põletiku puhul
kui füüsiline koormus ei ole lubatud

 

Konsultatsioon.jpg Telli nüüd.jpg